L.p.
|
Nr upoważnienia
|
Nazwisko i imię
|
Adres
|
1.
|
GN.NG.7713-22/2000
|
Łątkowski Marek
|
Klewki 30 m 12
11- 020 Klebark
|
2.
|
GN.NG.7713-23/2000
|
Kuchta Roman
|
ul. Rodziny Nalazków 12 m 6
82- 300 Elbląg
|
3.
|
GN.NG.7713-24/2000
|
Dawid Krzysztof
|
ul. Warszawska 7 m 11
12- 200 Pisz
|
4.
|
GN.NG.7713-25/2000
|
Bujno Jerzy
|
ul. Pionierów 33 m 2
11- 600 Węgorzewo
|
5.
|
GN.NG.7713-26/2000
|
Szostak Jerzy
|
ul. Sródmiejska 7 m 40
11- 600 Węgorzewo
|
6.
|
GN.NG.7713-28/2000
|
Pomianowska Jolanta
|
ul. Stramkowskiej 3 m 13
10- 690 Olsztyn
|
7.
|
GN.NG.7713-29/2000
|
Podgórski Mirosław
|
ul. Jana Pała II 5 m 37
19- 300 Ełk
|
8.
|
GN.NG.7713-30/2000
|
Kuklewicz Wanda
|
ul. Reymonta 15
19- 500 Gołdap
|
9.
|
GN.NG.7713-31/2000
|
Smoliński Zenon
|
Biuro Obsługi Nieruchomości
ul. Warszawska 3/3
12- 100 Szczytno
|
10.
|
GN.NG.7713-32/2000
|
Szczepański Kazimierz
|
ul. Hubalczyków 2A
11- 200 Bartoszyce
|
11.
|
GN.NG.7713-33/2000
|
Bieniek Arkadiusz
|
ul. Olszewskiego 5
10- 757 Olsztyn
|
12.
|
GN. NG.7713-34/2000
|
Dubiel Jan
|
ul. Mickiewicza 8/27
19- 300 Ełk
|
13.
|
GN.NG.7713-36/2000
|
Podstawska Magdalena
|
ul. Zawiszy Czarnego 31
10- 068 Olsztyn
|
14.
|
GN.NG.7713-37/2000
|
Bąkowski Wojciech
|
Dobrocin 25
14- 335 Dobrocin
|
15.
|
GN.NG.7713-39/2000
|
Dawid Eugeniusz
|
ul. Osiedle Słoneczne 1 m 22
11- 010 Barczewo
|
16.
|
GN.NG.7713-40/2000
|
Jasiński Witold
|
ul. Dworcowa 13 m 22
10- 438 Olsztyn
|
17.
|
GN.NG.7713-41/2000
|
Ofierski Henryk
|
ul. Barcza 17 m 13
10- 685 Olsztyn
|
18.
|
GN.NG.7713-42/2000
|
Sachryń Włodzimierz
|
ul. Daszyńskiego 29 m 18
11- 400 Kętrzyn
|
19.
|
GN.NG.7713-43/2000
|
Bieniek Bolesław
|
ul. Olszewskiego 5
10- 757 Olsztyn
|
20.
|
GN.NG.7713-44/2000
|
Potrapeluk Mirosław
|
Gronity, Nad Strumykiem 3
11-036 Gietrzwałd
|
21.
|
RR-IX-7713-2/2004
|
Orzechowski Mirosław
|
ul. Zodiakalna 8
10- 712 Olsztyn
|
22.
|
RR-X-7713-8/2004
|
Maślij Grzegorz
|
Wilkasy, ul. Spacerowa 7
11- 500 Giżycko
|
23.
|
RR-X-7713-10/2004
|
Stryjewski Edward
|
ul. Nowomiejska 17A
06- 500 Mława
|
24.
|
RR-X-7713-13/2004
|
Furlepa Adam
|
ul. Rataja 88
10- 261 Olsztyn
|
25.
|
RR.X-7713-14/2004
|
Duber Włodzimierz
|
ul. Wschodnia 5
11- 010 Barczewo
|
26.
|
RR.X-7713-16/2004
|
Dąbrowski Andrzej
|
ul. Krzywa 31
12- 200 Pisz
|
27.
|
RR.X-7713-7/2005
|
Lempek Ryszard
|
Zielona, ul. 1 Maja 113A
09- 310 Kluczbork
|
28.
|
RR.X-7713-8/2005
|
Karwowska Joanna
|
ul. Turkowskiego 17/19
10-691 Olsztyn
|
29.
|
RR.X-7713-3/2006
|
Witkowski Grzegorz
|
ul. Chełmińska 28/12
86- 300 Grudziądz
|
30.
|
RR.X-7713-4/2006
|
Makarczyk Aneta
|
ul. Warmińska 21A/ 5
14- 300 Morąg
|
31.
|
RR.X-7713-5/2006
|
Zacharewicz Cezary
|
ul. Warmińska 21A/5
14- 300 Morąg
|
32.
|
IG.IX-7713-8/07
|
Hakuć Wacław
|
ul. Barcza 31/9
10-685 Olsztyn
|
33.
|
IG.IX-7713-9/07
|
Mączewski Mariusz
|
ul. Gen.Stanisława Maczka 26/28
10- 693 Olsztyn
|